Youtube Reklam İzlenme Paketleri

Youtube Reklam İzlenme Satın Al, Youtube Videolarınızda Yayınladığınız Reklamları İzlettirerek Para Kazanın.

YouTube Reklam İzlenme Satın Al Ne İşe Yarar?

YouTube Reklam İzlenme Satın Al hizmeti, videolarınızın tamamen aktif ve organik bir şekilde reklam tanıtımı yapılarak satın aldığınız miktar kadar gerçek kişiler tarafından izlenmesini sağlar. YouTube Reklam İzlenme satın alarak sadece gösterim sayısını artıran izlenmeler değil aynı zamanda video reklamınızı izleyen kullanıcıların izlemeye devam etmesi sonucunda “YouTube Saat İzlenme” dediğimiz başka bir izlenme türü de kazanmanızı sağlar. YouTube videonuzun gösterim sayısının, sipariş verdiğiniz kadar artacağı kesindir fakat videonuzdan kaç saat izlenme kazanılabileceği kesin bir konu değildir. Video içeriğinizin kalitesine göre değişebilir.

YouTube Reklam Satın Al hizmeti, reklam ücreti ödeyerek elde edemeyeceğiniz kadar fazla izlenme sayısına reklam ücretinin onda birini ödeyerek erişmenize büyük bir katkı sağlar. Sizleri etkisiz, gereksiz ve cep yakan reklam harcamalarından kurtararak kanalınızın organik bir şekilde yükselmesi için en etkili hizmettir. Bu hizmeti alacağınız videonun içeriği ne kadar dikkat çekici ve kaliteliyse, bu hizmet ile kazanabileceğiniz ek izlenme sayısı, saat izlenme sayısı ve abone sayısı da o kadar artacaktır. Peki, YouTube Reklam İzlenme Satın Al Hizmeti Nasıl Satın Alınır? YouTube Reklam İzlenme Satın Al Hizmetinin Faydaları Neler?

YouTube Reklam İzlenme Satın Al İşlemi Nasıl Yapılır?

YouTube kanallarınızdaki videolarınız için reklam izlenme satın alma hizmeti, diğer izlenme hizmetlerinden biraz farklı bir işleyiş şekline sahiptir. Satın alacağınız reklam izlenme miktarı seçildikten sonra, videonuz tamamı aktif, gerçek, organik kullanıcıların kendilerinin bilerek, isteyerek videonuzu izlemesi ve kanalınızın organik etkileşim oranını zirveye taşıma avantajını sunar. YouTube Reklam izlenme satın al hizmetinden faydalanmak için öncelikle satın almak istediğiniz miktarı bu sayfada sizlere sunduğumuz paketler arasından seçmeli, ihtiyacınız olan izlenme sayısını belirlemelisiniz. Sırasıyla yapılması gereken işlemler şunlardır;

  1. İlk olarak satın almak istediğiniz YouTube Reklam İzlenme miktarını bulun. Bu hizmeti satın almak istediğiniz videonuzu seçin ve bağlantısını kopyalayın.
  2. İhtiyacınız olan miktara en yakın YouTube Reklam İzlenme Satın Al paketini seçin ve sonraki adımda video bağlantınızı da doğru bir biçimde girin.
  3. Siparişinizin ödemesini, 3D Secure online güvenli ödeme yöntemlerimiz aracılığıyla güvenli bir şekilde gerçekleştirin ve siparişinizi tamamlayın.

Tüm bu adımlardan sonra sistem tarafından başarıyla alınan siparişleriniz reklam için sıraya girer. Reklam aktif olduğunda, videonuz %100 Organik, %100 Gerçek izleyiciler tarafından izlenir ve satın aldığınız miktar kadar izlenme gelinceye dek reklam yayında kalmaya devam eder. Reklamdan sadece izlenme elde edilmez; içeriğinizin kalitesi kadar YouTube izlenme saati, YouTube Abone de elde edebilirsiniz. Bunların kaç adet olacağını kestirmek mümkün değildir, tamamen video içeriğinizin dikkat çekiciliğine ve içerik kalitesine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Eğer pek de kaliteli olmayan, çalıntı konuya sahip bir video içeriğine sipariş girmişseniz, birkaç adetten fazla abone gelmeyebilir. Ancak sipariş verdiğiniz izlenme miktarı kesin olarak videonuza doğal bir şekilde yüklenir.

YouTube Reklam İzlenme Satın Al Faydaları Neler?

YouTube reklam izlenme satın aldığınızda, en başta %100 Doğal ve organik bir şekilde YouTube kanalınızı büyütme imkanı elde edersiniz. Satın aldığınız izlenme miktarı yüklenirken ve siparişiniz tamamlandıktan sonra, videonuz satın alınan miktara göre popüler videolar sırasına doğru yükseleceğinden, gerçek kullanıcıların kanalınız ile etkileşim kurma ihtimali de artar. Eğer kanalınızdaki videoların organik bir şekilde izlenmesi için sipariş verdiğiniz esnada YouTube Abone, YouTube Türk Abone  gibi diğer etkileşimler de kazanmak isterseniz  “YouTube Abone Satın Al” , “YouTube Türk Abone Satın Al” sayfalarındaki paketlerimize de göz atabilirsiniz.

3 Dakika Önce